Kryeziu: Sikurse Teuta kanë vepruar edhe Rugova, Thaçi, Haradinaj, Daci, Sejdiu, Kurti, Mustafa

Ismet Kryeziu nga KDI, ka thënë se sikurse Teuta Rugova, kanë vepruar edhe Ibrahim Rugova, Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj, Nexhat Daci, Fatmir Sejdiu, Albin Kurti dhe Isa Mustafa.

“Të mos i përmendi veprimet dhe votat, apo koalicionet qoftë si subjekte politike apo si individ. Duke nisur nga rangu i dytë i politikanëve, analistë, opinionistë, aktivistë të shoqërisë civile, prej më të paimagjinueshmëve”, ka shkruar Kryeziu në profilin e tij në Facebook.

“Po mendoj, por s’më bje ndërmend autoritet kredibil nga sfera publike të atakoj me një gjuhë denigruese si kjo ndaj Teutës”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme