KSHZ del me rezultatin përfundimtar të rivotimit sot në njësinë 5 dhe 6

KSHZ përmes një konference për media konfirmon se janë numruar votat nga rivotimi i sotshëm në njësitë 5 dhe 6.

Në njësinë zgjedhore 5 nuk ka ndryshim në numrin e deputetëve ku 4 i takojnë Frontit Europian dhe 1 koalicionit VLEN.

Në zonën 6, Fronti Europian humbi një deputet kurse koalicioni VLEN fitoi një më shumë duke barazuar rezultatin me nga 8 deputetë. /Alsat.mk

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme