Kurti më shumë vota në Prishtinë se Ahmeti (VIDEO)

Albin Kurti e ka mposhtur goxha mirë Shpend Ahmetin, në garën e pashpallur për më të votuarin në Prishtinë.

I pari e triumfoi të dytin, që është kryetar i kryeqytetit, për gati 10 mijë vota, njofton Klan Kosova.

Në fakt, Kurti e Ahmeti janë kandidatët që morën besimin më të madh të prishtinasve, më 11 qershor.

I treti në listën e më të votuarve është Avdullah Hoti i LDK-së.

Se si votuan prishtinasit dhe kush janë votuesit më të votuar ndiqeni në storien Iliri Pirevës, autores së emisionit Ju Flet Prishtina në Klan Kosova.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme