Kush është mashtruesi nga Kosova që vodhi njerëzit në Tiranë? (FOTO+Video)

Është shfaqur dokumentari i cili trajton Trazirat e vitit 97 në Shqipërinë dhe lidhjen e tyre me Kosovën.

Kush është mashtruesi nga Kosova që kishte vjedhur njerëzit në Tiranë?

Shikojeni videon duke klikuar në video dhe mësoni për këtë gjë.

 

Image result for hajdin sejdiaImage result for hajdin sejdia

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme