Kuvendi i Maqedonisë mbledhje urgjente për vërshimet

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë për sot ka caktuar seance të jashtëzakonshme në të cilën do të debatohet rreth të vetmes pike të rendit të ditës gjegjësisht për gjendjen në rajonet e përmbytura pas vërshimeve katastrofike të cilat ndodhën para një jave duke lenë të vdekur 22 persona dhe duke shkaktuar dëm të madh material.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme