Ky është fëmiu shqiptar që mbeti i plagosur në fyt në sulmin e Munihut

Benet Adilji i cili jeton me familjen e ti në Gjermani, ka mbetur i plagosur në sulmin që ndodhi në Munih të Gjermanisë.

Beneti është 14-vjeçar, me origjinë nga Konçuli i Bujanocit. Ai është plagosur rëndë, në fyt dhe bubrekë. Familjarët e kontaktuar nga BujanociNet kanë thënë se ai pritet t’i nënshtrohet një operacioni.

Beneti gjatë sulmit ndodhej në qendrën tregtare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme