Ky është “ilaçi” që ua shkrin për katër ditë dhjamin në bel

Sakte.net / e Shtunё 24 Shtator / 21:14

Xhenxhefili, limoni dhe kastraveci do t’ju ndihmojë të shkrini dhjamin në bark dhe në vithe brenda katër ditëve. Gjithashtu stimulon metabolizmin dhe ndihmon trupin të shkarkojë.

Ky lëng nuk bën çudinë, por me një, meny ushqimore të ndarë në pesë shujta të vogla, si dhe me ushtrime të rregullta fizike, beli juaj do të jetë më i hollë e stomaku shumë më i rrafshët pa vuajtur asnjë ditë të vetme urie.

Përbërësit:

– 8 gota ujë

– 1 lugë gjelle xhenxhefil, i grirë

– 1 kastravec, i ndarë ne pjesë

– Limona, të prerë

– 12 gjethe menteje

 Përgatitja:

Vendosini të gjithë përbërësit e freskët në një kavanoz. Që të lëshojnë sa më shumë ekstrakte, vendosini përbërësit që një natë më parë dhe për të marrë rezultate optimal pijeni për 4 ditë radhazi.

Gjithashtu hani pesë vakte të vegjël gjatë ditës, jini më aktivë dhe shijojeni këtë pije.

Do të eleminoni yndyrën e depozituar dhe do t’ju zvogëlojë dhe perimetrin e vitheve.

Pijeni gjatë gjithë ditës, që të merrni rezultatet më të mira.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme