Ky është personi që e zuri dheu në vendin e punës në Prishtinë, ja gjendja shëndetësore

Gjatë ditës së sotme në lagjen ‘Arbëria ‘ një punëtor gjersa ishte duke punuar në një kanal, është aksidentuar nga rrëshqitja e dheut.

Punëtori i zënë nën dhe është Fehmi Bajrami, 35 vjeçar nga fshati Hajvali, baba i tre fëmijëve.

Indeksonline ka kontaktuar me vëllain e tij, Bekim Bajrami i cili ka treguar për gjendjen e Fehmiut.

Ai ka thënë se vëllau i tij për momentin është në koma dhe në rrezik për jetë.

Tutje, Bekimi ka treguar që Fehmiu ka qëndruar nën dhe 30 minuta dhe si pasojë e kësaj, ai ka pësuar ndrydhje në mushkëri dhe dëmtime në kokë.  Është dashur intervenimi i një bageri për ta nxjerrë 35 vjeçarin.

Fehmi Bajrami për momentin gjendët në repartin e emergjencës në QKUK.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme