Ky kalë është shitur 11 milionë euro, kur ta shikoni videon do ta kuptoni pse

Njerëzit janë shumë të lidhur me kafshët, e sidomos me ato qentë, macet dhe kuajt.

Ky kalë ka kushtuar plot 11 milionë euro dhe do ta kuptoni pse, pasi ta shikoni videon, transmeton lajmi.net

Ai është shumë “i pashëm” dhe ka lëvizje të mrekullueshme, gjithashtu është shumë i trajnuar mirë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme