Labinot Tahirit i ikin kryetarët e nëndegëve të AKR-së,bashkohen me LDK-në(Dokument)

Sot, në fshatin Llojza, anëtarë dhe votues të PDK-së, AKR-së, VV-së dhe AAK-së i’u bashkuan Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Me vullnet të plotë anëtarë dhe votues të PDK-së, AKR-së, VV-së dhe AAK-së i’u bashkuan Lidhjes Demokratike të Kosovës.
Gjatë një bashkbisedimi me kryetarin e degës, njëherit dhe kryetar komune, z. Muharrem Sfarqa, shumë anëtarë shprehën vullnetin e plotë për të qenë pjesë e LDK-së, e kjo ndodhi për shkak të punës së madhe që po bënë kryetari Sfarqa për qytetarët e Ferizajt.
Kemajl Rrustemi , ish kryetar i AKR-së në nëndegën e fshatit Llojza, tanimë anëtarë i LDK-së shprehet i kënaqur me hapsirën e madhe që LDK i’u jep aktivistave të saj dhe mirënjohës për kryetarin Sfarqa, i cili me punën e palodhshme po e zhvillon qytetin e Ferizajt.

15319263_1733278520327201_1909963588930850442_n15337402_1733278513660535_8484609888389711122_n15338641_1733278380327215_9022623859834953785_n

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme