Lajmërohet Adem Grabovci

Shefi i grupit parlamentar Adem Grabovci nëpëmjet rrjetit social facebook ka denuar aktin e mbremshem ndaj Kuvendit të Republikës së Kosovës duke e quajtur akt qyqar dhe të orientuar kundër shtetit.

Postimi i plote:

Sulmi ndaj Kuvendit të Republikës së Kosovës është akt i shëmtuar dhe qyqar, i orientuar kundër shtetit të Kosovës, lirisë, rendit dhe sigurisë së qytetarëve të vendit.
Shpreh pezmin dhe dënimin tim. Njëkohësisht i ftoj organet e rendit që të jenë në krye të detyrës për të zbardhur këtë akt kriminal dhe nxjerrë para ligjit kryerësist e tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme