Ledri ishte në lidhje me Dua Lipën, ja pse u ndan

Dua Lipa në Kosovë është njohur fillimisht më shumë nga marrëdhënia, që kishte më Ledri Vulën se sa për këngët e saj.

Vite më parë, ata u panë disa herë së bashku, por lidhja e tyre nuk zgjati shumë.

U tha se ndarja erdhi për shkak të koncerteve të shumta të Ledrit, që kishte nëpër diasporë, por edhe ofertave të shumta, që këngëtari kishte nga vajzat tjera, bëri që të mos t’i kushtonte vëmendje të madhe këngëtares shqiptare, që jeton në Londër dhe që tashmë është super e famshme. Ndoshta Ledri nuk e kishte marr edhe aq seriozisht talentin e këngëtares Lipa!

Në anën tjetër, Dua shumë shpejt nxori këngët e saj, të cilat menjëherë u shndërruan në hite botërore.

Sot këngëtarja prishtinase është duke pushtuar toplistat botërore. Ajo u kthye pas katër vitesh në Kosovë si një yll botëror. Në koncertin e saj në Prishtinë mblodhi më dhjetëra mijëra njerëz. e njëjta gjë ndodhi edhe një ditë më vonë në Tiranë.

Ledri e kishte këtë mundësi që sot të këtë afër një prej yjeve të muzikës botërore, por…

Nuk thonë kot: Një herë vjen vera kah dera!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme