Lëkundje tërmeti 4 ballë në Shqipëri, ja epiqnedra!

Një tërmet me magnitudë 4 ballë është regjistruar sot në vendit tonë.

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit bën me dije se tërmeti është regjistruar 9 kilometra në veri të Ersekës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme