Lexus LC Hybrid, kur guida sportive bashkohet me teknologjinë (Foto)

Nëse do e shikosh në rrugë duket sikur një nga makinat-koncept të salloneve është “ngatërruar” me ato të zakonshmet në trafik.

Po flasim për Lexus LC Hybrid. E shkurtër, e gjerë dhe e gjatë, kjo makinë japoneze mund të krijojë përshtypjen e një Lamborghini në pamje të parë.

Sigurisht, një makinë me këtë lloj estetike kushton shumë. Në fakt, për ta pasur duhet të paguani 105 500 euro për variantin Luxury dhe 115 500 euro për variantin Sport+.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme