Limaj befason: Ja kush do të jetë kryeministër i ri!

Lideri i NISMA-s për Kosovën, Fatmir Limaj mendon se gjatë vitit pas zgjedhjeve nacionale, Kryeministri i vendit do të jetë nga opozita.

Limaj gjithashtu ka folur edhe për demarkacionin, me të cilin ka ripërsëritur se versioni aktual është i gabuar, dhe sipas tij duhet të hidhet poshtë mundësinë e parë që sillet në Kuvend.

Ai këto deklarata i ka bërë gjatë një intervistë dhënë për Tribuna Channel.

Limaj e quan “sëmundje për bajraktarizëm” idenë e Thaçit për ushtri

Limaj ka thënë se kushti për liberalizimin e vizave i cili është demarkacioni, ai ka thënë se janë vetë qeveritarët që po i lënë qytetarët pa liberalizim të vizave.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme