Lipjan: Shqiptarët rrahen mes vete, dy të arrestuar

Dy meshkuj shqiptarë janë arrestuar nga policia në Lipjan, për shkak të shkaktimit të lëndimit trupor.

Bëhet e ditur që të njëjtit pas një mosmarrëveshjeje të mëhershme, fizikisht kanë sulmuar dy shqiptarë të tjerë, njofton Klan Kosova.

Sipas raportit të policisë, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit, të arrestuarit janë dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme