Lirohet Sami Lushtaku

Është liruar Sami Lushtaku.

Gjykata Supreme e ka aprovuar kërkesën e avokatit mbrojtës dhe kështu i është hequr edhe masa e paraburgimit.

Këtë e ka konfirmuar për KTV-në avokati i Lushtakut, Arianit Koci.

Lushtaku është liruar nga të gjitha akuzat.

© KOHA. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme