Lista Serbe: Shqiptarët dhe disa qarqe ndërkombëtare po gjejnë serbë me qira

Lista Serbe mendon se shqiptarët dhe disa ndërkombëtarë gjithmonë “do të gjejnë serbë me qira”.

“Aq shumë jemi përpjekur që të ruajmë unitetin e serbëve në Kosovë, jemi të pikëlluar nga fakti që shqiptarët dhe disa qarqe ndërkombëtare gjithmonë do të gjejnë disa serbë me qira”.

Kështu thotë Lista Serbe sipas së cilës krejt kjo po bëhet me qëllim që të krijohet artificialisht një ndarje në shoqërinë serbe që do të shkojë në favor të armikut të mbijetesës serbe .

Kjo listë thekson se megjithatë është e lumtur të shohë se kush do të kundërshtojë mbijetesën serbe, popullin serb dhe Listën Serbe, shkruan Tanjug.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme