Lladrovci e Drenori bashkë në pastrimin e Drenasit

Kreu i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci bashkë me asamblistin Xhavit Drenori dhe kolegë të tjerë kanë dalë për të pastruar Drenasin, në ditën ndërkombëtare të tokës.

E ka treguar këtë akt Drenori në profilin e tij në Facebook.

“Me Thjeshtësinë (dikur Shkelqësinë) e Tij, Kryetarin Lladrovci, kolegët nga Kuvendi Komunal, Vehbiun, Sokolin dhe shumë vullnetarë nga Institucione të ndryshme në Drenas, shënuam me pastrim të (pak) mbeturinave në qendër të Drenasit, ditën ndërkombëtare të tokës, 22 Prillin”, ka thënë Drenori.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme