Manchester United e transferon ish lojtarin e Real Madridit

Ish-futbollisti i Realit transferohet te Manchester United

Manchester United ka marrëveshje me Tottenhamin për transferimin e Sergio Reguilon.

Mbrojtësi spanjoll do ti bashkohet “Djajve të kuq” në formë huazimi një vjeçar.

Testet mjekësore pritet të bëhen gjatë orëve të ardhshme dhe pasaj do të zyrtarizohet transferimi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme