MASH ka ndarë 85 mijë euro për karburant në pompat e Pucko Petrol

Ministria e Arsimit dhe Shkencës merr naftë pikërisht nga pompat e benzinës të Pucko Petrol, kompani e cila është në pronësi të djalit të deputetit Ismail Jahovskit.

A nuk është konflikt interesi, se pikërisht kjo ministri ka lidhë kontratë me djalin e deputetit të BDI-së?

Ministri Shaqiri në paraqitjen e tij në Programin 200, tha se nuk e di se me cilën kompani kanë kontratë e aq më pak se kush është pronar i i kompanisë./Alsat.mk

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme