Mbappe i jep lajmin e madh Francës

Mbappe rikthehet në stërvitje

Kylian Mbappe është kthyer në stërvitje me Përfaqësuesen e Francës në seancën stërvitore të mbrëmjes të mërkurën.

Ai pati seancë rigjeneruese të martën, ndërsa e gjithë pjesa tjetër e ekipit pati stërvitje të lehtë.

Mbrojtësi i Francës, Ibrahima Konate, ka thënë se nuk kanë folur të martën për gjendjen fizike të sulmuesit të rrezikshëm.

“Nuk kemi folur për këtë gjë. Ai vetëm ka pushuar. Ai ka pasur gjëra të ndryshme për të bërë në seanca stërvitore. Nuk ka pasur asgjë për t’u shqetësuar dhe për t’u befasuar”, është shprehur Konate, shkruan “BBC” të mërkurën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme