Mbyllet pjesa e parë: Kroaci-Belgjikë pa gola, Maroku në epërsi ndaj Kanadasë.

Pjesa e parë: Kroaci-Belgjikë pa gola, Maroku në epërsi ndaj Kanadasë.

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të orës 16:00 në Kampionatin Botëror.

Kroacia dhe Belgjika e kanë mbyllur pjesën e parë pa gola të shënuar, shkruan Gazeta Express.

Në anën tjetër, Maroku po avancon 1:2 ndaj Kanadasë.

Kështu siç po qëndrojnë gjërat, Maroku dhe Kroacia do të avancojnë tutje në 1/8 e finales.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme