Mbyten dy peshkatarë në lumin Vjosë

Dy persona kanë humbur jetën pasi janë mbytur në grykëderdhjen e Vjosës.

Dy të rinjtë Lorenc Dako 32 vjeç dhe Elson Kerri 37 vjeç kishin dalë të peshkonin, dhe më pas kanë humbur kontaktet me familjarët e tyre.

Ato rezultonin të zhdukur që prej mbrëmjes së djeshme. Mësohet se kanë qenë peshkatarët e tjerë të cilët kanë lajmëruar policinë.

Policia ka gjetur trupin e 37 vjeçarit Elson Kerri, e ndërsa vijojnë kërkimet për gjetjen e 32 vjeçarit Dako, të cilët po ndihmohen dhe nga familjarët.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme