Mbytet motoçiklisti, pasi u përplas me një pëllumb

Ashar Niazi që po udhëtonte me motoçikletë nga Londra për në Sussex, si pasojë e përplasjes me një pëllumb është katapultuar dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Burri 35-vjeçar ka qenë duke e ngasë Yamaha R1M që kushton afro 25 mijë euro, ndërsa kishte edhe tre shokë pranë kur ka ndodhur aksidenti i papritshëm.

Shoqëruesit e tij kanë thënë se e kanë parë një ‘tufë puplash’, e më pas e kanë gjetur mikun e tyre – që e thërrasin Ash – të shtrirë pa ndjenja në skaj të rrugës.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme