Mbytet një person tek Ura e Shenjtë, vazhdojnë kërkimet për trupin e tij (Video)

Një person thuhet të jetë mbytur tek Ura e Shenjtë.

Shoqata humanitare “Diaspora” ndodhet në vendin e ngjarjes ku në bashkëpunim me Policinë e Kosovës dhe klubin e zhytjes “Prishtina” po tentojnë të gjejnë trupin e tij.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur para më shumë se një ore ku i dyshuari është hedhura nga lartësia e kësaj ure, pa i ditur motivet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme