Mexhiti fton drejtorinë e shkarkuar që të bëhet pjesë e kabinetit të tij

Ministri i Shëndetësisë Fatmir Mexhiti i bëri thirrje ish drejtorit te Kardiokirurgjisë Sashko Jovev që të bëhet pjesë e kabinetit të tij, si këshilltar nacional për kardiokirurgji.

Mexhiti pohoi se nuk ka asgjë personale me Jovevin dhe se ai do të vazhdojë të jetë pjesë e Klinikës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme