Mijallkov dy orë në raport para Fatime Fetait

Sasho Mijalkov ish drejtori i Drejtorisë për siguri dhe kundër zbulim sot ka ardhur në Prokurorinë Speciale Publike për t`u marr në pyetje.

Mediet jo zyrtarisht kanë publikuar lajmin se ai është i thirrur që të merret në pyetje në lidhje me rastin “Tortura” që ka të bëjë me arrestimin e Lube Boshkoskit.

Dje për rastin e PSP-së “Thesari”, Mijalkov është marr në pyetje në Gjykatën Themelore.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme