Milan s’ka të ndalur, bën lëvizjen e duhur për Jonathan David

Milan synon transferimin e Jonathan David.

Milan janë duke planifikuar të bëjnë lëvizje në afatin kalimtar të janarit dhe emri që po qarkullon tani në kampin kuqezi është ai i Jonathan David.

Rossonerët ishin mjaft aktiv në afatin kalimtar veror duke nënshkruar me një mori lojtarësh duke përfshirë këtu Tijjani Reijnders, Christian Pulisic dhe Ruben Loftus-Cheek.

Përveç David, Milan dëshiron të nënshkruajë edhe me një mbrojtës të majtë për t’i dhënë pak pushim Theo Hernandez, dhe emri që po konsiderohet më së shumti është ai i Juan Mirandas, i cili momentalisht mban veshur fanellën e Real Betis.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme