Miqtë e këshillojnë Dritan Hilën që të ketë kujdes xhepat dhe portofolin nga Ilir Meta!

Ilir Meta do të jetë i ftuar sonte në studion e Dritan Hilës. Njoftimi nga autori i emisionit se sonte, e enjte, do të debatohet direkt me politikanin që konsiderohet se e ka në dorë zgjidhjen e krizës poltike në Shqipëri, ka nxitur reagime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Njëri ndër ta e porosit Hilën që të bëjë kujdes me xhepat dhe portofolin!

Përndryshe, Ilir Meta do të jetë i ftuar në emisionin “Arena me Dritan Hila” ku do të flet lidhur me zhvillimet politike në Shqipëri, do të shpreh këndvështrimet e tij në raport me kryeministrin Edi Rama dhe rivalin tij Lulzim Basha. Në këtë emision do të diskutohet për dorëzimin e mandateve, koalicionet para dhe pas zgjedhore. Meta tregon kushtet e LSI – së për të mbështetur njërën ose tjetrën palë. Pjesë e debatit do të jenë edhe reformat në drejtësi, zgjedhja e presidentit, tema që ndërlidhen me zhvillimin ekonomik

Arena me Dritan Hila, sonte në Ora News, ora 21.00 dhe drejtpërdrejtë edhe në platformën e dritare.net dhe ornnews.tv/Sakte.net

https://www.youtube.com/watch?v=t6f76mi3zow

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme