Misteri tjetër i inaugurimit: Truproja me dorë të rreme? (Video)

Pas përurimi të presidentit amerikan, Donald Trump më 20 janar, në internet ka filluat të qarkullojë një video misterioze.

Videoja tregoj se mbrapa presidentit të ri amerikan dhe zonjës së parë Melania qëndron një truprojë, i cili bie në sy një gjë tejet e çuditshme, transmeton lajmi.net.

Përdoruesit e rrjeteve sociale argumentojnë se dora e truprojës- është e rreme ose artificiale, poashtu, njeriu në video gjatë gjithë kohës mban gishtin e vogël të dorës artificiale.

“është një proteze e futur nën pallton e tij, agjenti mban një armë e cila nuk është e drejt e askujt tjetër përveç tij, por e bën për të siguruar familjen presidenciale”, thuhet në një koment. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=2RoJdmYnyT8

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme