Molliqaj: Kosovës i duhet sa më shpejtë ndryshimi

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate të Kosovës, Dardan Molliqaj, e ka quajtur shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës.

Sipas Molliqajt shkuarja e vendit në zgjedhje shënon edhe fundin e paqartësive, shpifjeve e propagandave.

Postimi i plotë:

Lajm shumë i mirë që Kuvendi po shpërbëhet e vendi po shkon në zgjedhje. Paqartësive, shpifjeve e propagandave po iu vjen fundi.

Kosovës i duhet ndryshimi dhe i duhet sa më shpejt. PSD do të jetë subjekt i fuqishëm që do ta ndikojë këtë ndryshim.

Barazia, mirëqenia e zhvillimi ekonomik do t’ia zënë vendin keqqeverisjes e popullizmit.

Gati për zgjedhje dhe të përgatitur për rritje e përgjegjësi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme