Moteli më i frikshëm në botë

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjendet moteli më i frikshëm në botë. Quhet “Moteli Klloun”, ka shumë kllounë në holl, në një zonë plot mace të zeza dhe pranë një varreze.

Ky motel ndodhet në Tonopah të Nevadës, afër një varreze ku janë groposur 300 persona. Disa prej tyre kanë vdekur nga një epidemi misterioze në vitin 1902, ndërsa 14 të tjerë kanë vdekur nga një zjarr në minierë, në vitin 1911.

Klientët që kanë frikë, mund të bëjnë kërkesë në mënyrë që fotot e kllounëve në dhomën e tyre, të mbulohen.

/ Top Channel

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme