Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 36 gradë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 30 deri në 36 gradë. UV=8

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe vranësira mesatare, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 35 gradë Celsiusë. /Alsat.mk

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme