Moti, nis zyrtarisht vjeshta dhe shirat

Duke filluar nga kjo javë pritet që temperaturat të ulen dhe të nisin zyrtarisht reshjet e shiut. Ato do të nisin ditën e martë për të vijuar gjatë gjithë javës. Reshjet e shiut do të shoqërohen gjithashtu edhe me ulje të menjëhershme të temperaturave. Ato variojnë ato nga 16-27 gradë celcius.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme