Moti sot me diell dhe vranësira mesatare, temperature deri në 22 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë dhe erë e matur nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 11, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 17 deri në 22 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe vranësira mesatare. |do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 20 gradë Celsiusë. /Alsat.mk

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme