Mustafa rekomandon kontrolle mjekësore për ekspertë të Demarkacionit!

Kontrolle mjekësore para se të deklarohen lidhur me demarkacionin, raporton KTV.

Kështu u ka rekomanduar kryeministri Isa Mustafa, ekspertëve e profesorëve që po e kundërshtojnë marrëveshjen me Malin e Zi, derisa ka akuzuar opozitën se po bllokon liberalizimin e vizave.

Por, para se të fyheshin, ekspertët kanë thënë se do të duhej të falënderoheshin nga kryeministri për kontributin e tyre, duke e vlerësuar fjalorin e tij si aspak akademik.

Opozita i ka kërkuar dorëheqje dhe e ka vlerësuar Mustafën si kryeministrin më të paaftë që e ka pasur vendi ndonjëherë.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë