Ndryshimi i familjes Obama në tetë vjet (Foto)

Mbrëmjen e djeshme presidenti Barack Obama mbajti fjalimin e lamtumirës pas tetë vitesh udhëheqje.

Lotët ishin të paevitueshëm për familjen e tij.

Por sa ka ndryshuar familja Obama në 8 vitet e fundit?

Fotot e mëposhtme tregojnë se si kanë qenë kur hynë për herë të parë në Shtëpinë e Bardhë dhe krahasimi me dje, transmeton tema.

Një gjë që shkaktoi kuriozitet mbrëmjen e djeshme ishte mungesa e Sashës, vajzës së vogël të presidentit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme