Në autobusin Gostivar-Gjenevë zbulohen 10.5 kg marihuanë – FOTO

Doganierët në pikë kalimin kufitar Tabanovc në dalje të shtetit në një autobus me targa të Maqedonisë, i cili ka lëvizur në linjën e rregullt Gostivar- Gjenevë kanë zbuluar 10.5 kilogram mariuhanë të mbështjellur në 15 pako.

Asnjëri nga udhëtarët nuk është paraqitur si pronar i valixhes.

Mariuhana mendohet se është dashur të dërgohet në qytetin e Hanoverit të Gjermanisë. I dyshuar në këtë rast është shoferi i autobusit “Mimoza93” dhe dy pasagjer.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme