Në Ferizaj prindi sulmon fëmijën me thikë

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje, një person është sulmuar me thikë nga prindi i tij.

Sipas njoftimit, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ngjarja ka ndodhur në Ferizaj, ndërsa policia nuk ka raportuar për të arrestuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme