Në mesin e të dekoruarve nga Thaçi edhe Jakup Krasniqin e Fatmir Limajn

Një numër i madh i personaliteteve pritet që nesër të dekorohen nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi, me medaljen e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Në mesin e personave që do t’iu jepet ky çmim janë edhe disa prej ish-partiakëve të Thaçit. Në listën e dërguar nga Presidenca shihet emri i Jakup Krasniqit, Fatmir Limajt si dhe Rexhep Selimit.

Dekorata i jepet atyre për kontributin në Shtabin e Përgjithshëm të UÇK-së.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme