Në vend të taksisë që kërkuan, shkoi ‘Batmani’ me Lamborghini (Video)

Në Shtete e Bashkuara janë filmuar disa pasagjerë fatlumë, të cilët kërkuar një taksi përmes aplikacionit Uber.

Por, ata u befasuan kur në vend të veturave të zakonshme, erdhi një Lamborghini që vozitej nga shoferi me kostume të Batmanit, transmeton Telegrafi.

Madje, ngasësi imitonte edhe lëvizjet dhe zërin e heroit nga filmat aksion.

Në videon e publikuar më poshtë, mund të shihni reagimet e udhëtarëve që përjetojnë rrugëtimin e rrallë me super-makinën e shpejtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme