Nëse keni menduar se vetëm nuset qajnë, shikojeni këtë dhëndërr! (Video)

Kjo video e rrallë dhe shumë e veçantë është një nga hyrjet më emocionuese të nuseve që keni parë ndonjëherë.
Gabriel Deku nuk mundi ta përmbajë veten kur e pa nusen e tij, Annabella duke ecur në altar. Duke qëndruar në pritje të nuses së tij, bashkëshortes së tij të ardhshme në kishën e Londrës bashkë me shoqëruesin e tij, Tolu, Gabriel shpërtheu në lot.

Derisa Annabella po ecte drejt tij në altar, ai u emocionua aq shumë sa shpërtheu në të qara me një emocion aq të rrallë që nuk e gjen shpesh, transmeton Klan Kosova. Më poshtë shiheni këtë video emocionuese ku dhëndrri shashtiset.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme