Nesër dhe pasnesër do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit në zonën e gjerë të qytetit në Shkup

MPB-ja informon se nesër dhe pasnesër, për shkak të ardhjes së një numri të madh të delegacioneve të huaja, në zonën e gjerë të qytetit të Shkupit do të ketë regjim të veçantë të komunikacionit.

– Të martën dhe të mërkurën (21 dhe 22 nëntor), Njësia e Sigurisë së Qarkullimit Rrugor do të marrë masa për regjim të veçantë qarkullimi në rrugët e qarkut të zonës më të gjerë të qytetit. Për këtë, Sektori për Punë të Brendshme Shkup apelon qytetarët që të respektojnë urdhrat e zyrtarëve policorë në rrugë, njofton MPB.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme