Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë

Pak ngjarje të paralajmëruara për ditën e sotme në Kosovë.

Bëhet hapja e klasës këshilluese për nëna shtatzëna dhe fëmijë të posalindur. (QKMF në Kamenicë, ora 11:00)

Përurohet Parkut “Diaspora” në Vushtrri. Shkollës së Mesme Profesionale “Bahri Haxha”. (Shkolla e Mesme Profesionale “Bahri Haxha” në Vushtrri, ora 13:00). 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme