Nis protesta e punëtorëve shëndetësorë

Ka nisur protesta paralajmëruese e punëtorëve shëndetësorë para të gjitha Institucioneve shëndetësore.

Protesta paralajmëruese ka nisur nga ora 08:00 dhe do të vazhdojë deri në orën 09:00, ku do të shpalosën kërkesat.

Image

Image

© KOHA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme