Nis takimi i mbyllur mes Thaçit e Mogherinit në Tiranë

Ka nisur në Tiranë takimi i mbyllur mes presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe përfaqësueses së Lartë të Bashkimit Europian Federica Mogherini.

Ky takim mes Mogherinit e Thaçit po bëhet në kuadër të Samitit të Bërdo Brioni i cili pritet të mbahet nesër, ndërsa temë kyçe qëndron çështja e taksës dhënë ndaj produkteve serbe dhe ngecja e dialogut mes Kosovës e Serbisë./klank

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme