Nisin përgatitjet për parakalimin e FSK-së dhe Policisë, pamje nga sheshi i Prishtinës (Foto)

Për nder të 10-vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës,sot në shesh do të parakalojë Forca e Sigurisë së Kosovës dhe Policia e Kosovës.

Parakalimi do të nis në ora 13:00 dhe mbahet në sheshet “Nëna Terezë” dhe “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Periskopi ju sjell pamje nga sheshi, ku po bëhen edhe përgatitjet para ceremonisë.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme