Një femër në Deçan dyshohet se ka kryer vetëvrasje

Një femër është dërguar pa shenja jete në Spitalin e Pejës, pasi dyshohet se e njëjta kishte bërë vetëvrasje në dhomën e saj.

Njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë, dy karikator me 32-fishek dhe një gëzhojë.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Ngjarja ka ndodhur dje në Deçan.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme