Një i dehur rrah vajzat e tij në Zveçan

Është arrestuar një person në Zveçan pasi ka ushtruar dhunë familjare.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Serb pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar verbalisht dhe me pas edhe fizikisht dy viktimat femra K-Serbe –vajzat e tij”, thuhet në raportin policor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme